Dárky, které potěší

Dárky, které potěší

Nastal čas radosti, hojnosti, rozzářených očí a rodinné soudržnosti. Ano, jsou tu Vánoce. A k vánočním svátkům neodmyslitelně patří nadělování dárků.

7701×

Dárky bychom měli vybírat srdcem a podle vkusu a přání obdarovaného. Asi mi dáte za pravdu, že nikoho z nás nepotěší, když dostane "oblíbené" ponožky, které dostáváme prakticky každé Vánoce. Opravdu věříte, že je to to, po čem naši blízcí touží? Pak jste na omylu.

Dárky pro radost

Obdarujte své blízké drobnými dárky, které potěší. Vždyť dárky nám ukazují, jak nám na druhých záleží, vyměňte ponožky za oblíbený film na dvd, které jsou k dostání v novinových stáncích, trafikách a některých obchodech. A jsou stejné finanční hodnoty jako již zmiňované ponožky. Milovníka čokolády potěšíte kvalitní čokoládou či na první pohled nádhernými čokoládovými bonbony.

Nás ženy jistě neurazí třeba nová praktická kabelka nebo nějaký šperk. Pro milovníky sportu bude potěšením rozbalit pod stromečkem třeba tenisovou či squashovou raketu. Milovnici čajů zase zahřeje nejen na duši, ale i na jazyku dárkový balíček čajů. Ale pozor, ne že svou drahou polovičku obdarujete porcovaným čajem, který koupíte na každém kroku. Zajděte raději do specializované prodejny, kde jistě vyberete ty, které opravdu potěší.

Pro pány zvolíme dárky podle jejich zálib, hokejistu potěší třeba hokejový dres s jeho jménem či přezdívkou, nebo nová hokejka, tenistu raketa, fotbalistu chrániče, či fotbalový míč. Pro muže, kteří o sebe rádi pečují, můžeme koupit nějakou kosmetiku, pro milovníky počítačů třeba předplatné některého z časopisů věnující se této tématice. Určitě nezklamete, pokud své drahé polovičce pořídíte nové hodinky, či zalistujete na stránkách s autodoplňky.

Pro děti volíme dárky takové, které odpovídají jejich věkové kategorii. Pro ty nejmenší jsou to bezesporu panenky, autíčka, ať už bagr, hasičské auto, policejní vůz. Pro děti, věnující se nějakému koníčku volíme dárky podle zálib. Sportovně založeným dětem můžeme pořídit jízdní kolo, brusle či permanentku do plaveckého bazénu. Pokud mají vaše děti rádi hudbu, pořídíme jim cd oblíbené interpreta.

Dopis Ježíškovi

Pokud jste v předešlých řádcích nenašli vhodnou inspiraci, udělejte si pro příští Vánoce novou tradici. I v případě, že jste již rodina, kde nejsou malé děti věřící na Ježíška, domluvte se, že si budete psát dopisy, připevněte je třeba magnetem na chladničku a máte inspiraci tu nejlepší. My tuto tradici dodržujeme již po několik let a všichni se společně zasmějeme svým mile napsaným dopisům Ježíškovi. Těšení na Vánoce bude stejně tajuplné jako v dobách vašeho dětství, když jste pořád mysleli na to, zda vám vaše přání Ježíšek splní.

Darujte zážitek

V posledních letech se na internetu objevuje stále více firem zabývajícími se dárky v podobě zážitků. Dárky jsou to sice trochu nákladnější, ale vězte, že skutečně potěší. Darovat můžete třeba masáže ať už čínské, thajské, jávské, masáže lávovými kameny  nebo třeba čokoládovou masáž. Pokud vás nebude příliš tížit finanční situace, můžete darovat třeba wellness víkend v lázních. Věnovat můžete také třeba kurz o čaji. Své drahé můžete třeba dopřát romantický víkend pro dva v luxusním hotelu s luxusní večeří a snídaní do postele. Pánům milujícím stoupající adrenalin v krvi věnujte třeba jízdu na závodním motocyklu, jízdu v luxusním sportovním autě, akrobatické létání. Sportovcům se bude hodit den golfu. Pokud vaši blízcí touží po herecké kariéře, můžete jim věnovat dabingový den, pro ženy i muže, kteří rádi vaří, je možné zařídit kurz vaření. Nápadů je nepřeberné množství, stačí se jen zamyslet, čím druhému zaručeně uděláte radost.

Foto: Profimedia

user-icon

autor Michy

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena