Výsledky velké soutěže s Tescomou

Výsledky velké soutěže s Tescomou

Od 17.srpna do 19.září mohli všichni uživatelé Vaření.cz soutěžit o 10 hodnotných cen. Stačilo přidávat recepty a sbírat body. Nyní již známe celkové výsledky a víme kdo vyhrál.

4844×

Mottem soutěže bylo: Přidávejte recepty a vyhrajte. Cílem bylo odměnit soutěžící za to, že se podělí o co nejvíce svých osvědčených receptů. A že jich není málo. V soutěži bylo přidáno více než 1300 receptů. Některé, ale nesplňovaly soutěžní pravidla a nemohly být schváleny.

Všechny soutěžící, jejichž recepty nesplňovaly soutěžní pravidla, jsme se snažili kontaktovat a domluvit se s nimi na úpravě receptů. Soutěžící, kteří pravidla hrubě porušili, dostali trest v podobě mínusových bodů.

Kdo a proč vyhrál?

Vyhrálo deset soutěžících s nejvyšším počtem bodů. Body mohli soutěžící získávat za přidané recepty bez fotky (3 body) nebo recepty s fotkou (6 bodů). To znamená, že počet přidaných receptů byl důležitý, ale pokud jste přidali více receptů s fotkou, než váš soupeř, stačilo vám přidat jich méně.

Partner soutěže, společnost TESCOMA, odmění těchto 10 výherců hodnotnými cenami, jejichž seznam naleznete na stránce soutěže: soutez.vareni.cz

Tabulka výherců

Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu a domluvíme se s nimi na zaslání výher.

Výherci soutěže s Tescomou

VŠEM VÝHERCŮM GRATULUJEME

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena