Výsledky soutěže se značkou Jura Impressa

Výsledky soutěže se značkou Jura Impressa

V jednoduché soutěži s kávovary Jura Impressa jsme minulý týden soutěžili o 3 zajímavé a hodnotné ceny, které byly určeny především milovníkům kvalitní kávy. Pojďme se podívat, kdo vyhrál.

4875×

Správné odpovědi

V soutěži o 3 sady skla, porcelánu a kvalitní černé kávy jsme po Vás chtěli odpověď na jednu jedinou a především jednoduchou otázku. Najít správnou odpověď nebylo až tak jednoduché.

  1. Kdo je od srpna 2006 tváří značky Jura?
    • Roger Federer

Druhá otázka byla tipovací. Úkolem bylo správně tipnout počet soutěžících v soutěži a tentokrát to bylo velmi těsné. Velká většina ze soutěžících tipovalo velmi blízko správného čísla, které bylo 3191.

Cena pro výherce

Výherci soutěžili o následující výhry:
  • 1. místo - Exklusivní balení 2+2 šálků na espresso a cappuccino, original Jura. 2ks 250g balení kávy Banua. Vynikající, vždy čerstvá, káva pražená zde v Čechách přímo pro kávovary Jura.
  • 2. místo - Exklusivní balení 2+2 šálků na espresso a cappuccino, v designu Banua. 2ks 250g balení kávy Banua. Vynikající, vždy čerstvá, káva pražená zde v Čechách přímo pro kávovary Jura.
  • 3. místo - Exklusivní balení 2ks sklo na caffe latte original Jura. 2ks 250g balení kávy Banua. Vynikající, vždy čerstvá, káva pražená zde v Čechách přímo pro kávovary Jura.

Výherci a výherkyně

1. místo: Milan Jedlička @volny.cz
2. místo: Bohuslava Fryšavská @seznam.cz
3. místo: Viktor Hurt @seznam.cz
user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena