Výsledky soutěže s výrobky MAGGI

Výsledky soutěže s výrobky MAGGI

Tři výherci ze zářijové soutěže s MAGGI se mohou těšit na porcelánové polévkové misky a balíček výrobků MAGGI.

3400×

Vaření je o čerstvých surovinách a rozmanitých chutích, které jídlu dodávají všechny použité ingredience. Při ochucování jídel je důležité podpořit jejich charakteristickou chuť, nikoliv je vždy dochutit univerzální variantou. Proto je správné dochucení čestvých surovin v každé kuchyni kouzlem. A nemusí to být složité kouzlo. Vyberte si správný bujón od MAGGI a podpořte tu správnou chuť. Každé jídlo má svůj bujón.

MAGGI Extra silný bujón má chuť a sílu 1/4 hovězích žeber v kostce a hodí se všude tam, kde chcete dodat silnou chuť a vůni masa. Nejlepší je do gulášů, polévek, omáček i šťáv pod maso. Spolehněte se!

MAGGI slepičí bujón je vynikající k přípravě lahodného slepičího bujónu. Jemně zvýrazní chuť vývarů, krémových polévek i omáček. Hodí se také k přípravě rýže a těstovin. Přesvěčte se!

MAGGI hovězí bujón se hodí pro každou příležitost. Ať už chcete rodině připravit hovězí vývar nebo polévkový krém. Výborně dochutí i omáčky, rýži nebo těstoviny. Ochutnejte!

MAGGI zeleninový bujón je ten pravý (nejen) pro vegetariány. Neobsahuje žádné živočišné bílkoviny a je obohacený o olivový olej extra virgin, který se stává stále populárnější pro svou specifickou chuť . Ideální do zeleninových polévek a příloh. Vyzkoušejte!

MAGGI Houbový bujón obsahuje olivový olej extra virgin a zvýrazní houbovou chuť vašich polévek, zeleninových či masových pokrmů. Velice dobře se dá použít také pro dochucení rýže, těstovin i kuskusu. Jen od MAGGI!

MAGGI Kapatský čirý bujón je opravdu čistý vývar jemné chuti. Vyzkoušejte ho k přípravě lahodného čirého bujónu i k dochucení omáček, těstovin, rýže nebo kuskusu. Jen od MAGGI!

Každé jídlo má svůj bujón, vyberte si ten správný.

 

V soutěži jsme se ptali na následující otázky:

  1. Které bujóny najdete pouze u MAGGI? (Správná odpověď: Karpatský čirý a houbový)
  2. Tipněte si, kolik soutěžících se zúčastní této soutěže. (2079)

CENY PRO VÝHERCE

Tři výherci získají každý 2x porcelánovou polévkovou misku s barevným motivem a výrobky MAGGI.
Hodnota 1 výhry je přibližně 600Kč.

Jména šťastných výherců

Jaroslav Gurbovič

Jana Čechanová - Opava

Petra Váňová - Teplice

Výherci budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu.

Výhercům GRATULUJEME

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena