Výsledky soutěže s LEVNÝMI KNIHAMI

Výsledky soutěže s LEVNÝMI KNIHAMI

Kuchařek není nikdy dost a když budeme mluvit o těch velkých a s fotkami, tak jste tři z nich mohli vyhrát v soutěži. Pojďme se podívat, kdo rozšíří svou knihovničku.

3910×

Obchodní řetězec LEVNÉ KNIHY ve spolupráci s portálem Vaření.cz vyhlásil malou soutěž o tři zajímavé kuchařské knihy, které nesmí chybět ve vaší kuchyni a knihovně. Od výhry vás dělila jedna jediná soutěžní otázka a trocha štěstí při tipování. Soutěže se tentokrát zúčastnilo 1895.

Ceny pro výherce

1.místo - Velká kuchařka Viléma Vrabce

Jeden z největších českých kuchařů, jehož knihy byly zejména v poválečném období naprostou nezbytností pro každou českou hospodyňku, se dočkal luxusní reedice. Mimořádně plodný autor je dodnes v řadě aspektů nepřekonaný a jeho knihy patří k základnímu kuchařskému vzdělání nejen pro posluchače hotelových škol a kuchařských učilišť. Kniha obsahuje nepřeberné množství receptů a je vhodným dárkem pro kuchařské nováčky i znalce.

2. místo - Lehká a zdravá kuchyně 1001 receptů

S touto nápaditou kuchařkou dokáže každý milovník jídla vykouzlit netučné, lehké a zároveň výborné jídlo. Prospějte svému zdraví. Prospějete tím sobě!

3 místo - Inspirace pro každý den? Jídla z jednoho hrnce

Prolnout chutě a docílit unikátního kulinářského zážitku, to je vaření z jednoho hrnce! Nebojte se experimentovat, poradíme vám?

V soutěži jsme se Vás ptali na následující otázky:

  1. Od jaké hodnoty objednávky máte dopravu z eshopu Levných knih zdarma?: (správná odpověď: 2000Kč)
  2. Tipněte si, kolik lidí se zúčastní této soutěže? (1895)

Jména šťastných výherců

1.cena - Jana Vypušťáková - Jablůnka
2.cena - Dana Fingerová - Skršín
3.cena - Miroslav Koželuh - Tábor

Výhercům GRATULUJEME
user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena