Výsledky soutěže s Activií o 5 tašek BUILT

Výsledky soutěže s Activií o 5 tašek BUILT

Již známe výsledky soutěže s jogurty Activia. Výherci se mohou těšit na skvělé tašky BUILT nejen na jídlo.

2822×

Věděli jste, že existují dvě odlišné technologie výroby jogurtů? První způsob je založen na zrání přímo v obalu jogurtu. Do pasterizovaného mléka se přidají jogurtové kultury a tento polotovar se ihned stáčí do obalu, ve kterém pak probíhá fermentace - zrání. Struktura takového jogurtu je hustá, lámavá a na lomu nepravidelná. Při druhém způsobu přípravy probíhá zrání jogurtu ve výrobním tanku. Hotový produkt je až po dokončené fermentaci plněn do obalů. Konzistence takto vyrobeného jogurtu je krémovitá, hladká a lesklá. Tento postup zrání je novější a v současné době v průmyslové praxi i častěji používaný. Výživové vlastnosti obou typů výrobků jsou však při stejném složení zcela totožné.

Activia rozšiřuje svou nabídku v řadě bílých jogurtů o Activii bílou Zrající v kelímku, která osloví především ty spotřebitele, kteří hledají hustý a přesto netučný jogurt. Activia bílá Zrající v kelímku je nejen skvělou snídaní nebo svačinkou, je také možné využít ji při přípravě rychlých a zdravých pokrmů, pomazánek i dezertů. Více informací na www.activia.cz

CENY PRO VÝHERCE

5 šťastných výherců soutěže s Activií vyhraje každý jednu tašku BUILT - tašku na jídlo udržující teplotu. Udrží teplotu až 4 hodiny, v závislosti na vnější teplotě. Jsou vyrobeny z extra silného neoprenu (voděodolný materiál). Cik cak šité švy a uzavírání zipem zlepšují odolnost a trvanlivost tašek. Měkká držadla umožňují pohodlné nošení.

V soutěži jsme se ptali na následující otázku

  1. Kolik živých mikroorganismů v 1 gramu musí obsahovat výrobek na konci své doby spotřeby, který může být ze zákona označen jako JOGURT? (správná odpověď: 10 milionů)
  2. Kromě dvou běžných jogurtových kultur obsahuje Activia i jednu unikátní, patentovanou kulturu. Její předností je značná odolnost vůči působení kyseliny solné, žluči a trávicích enzymů. Jedná se o: (správná odpověď: Bifidobacterium lactis DN-173010, neboli Bifidus ActiRegularis?)
  3. V soutěži soutěžilo celkem: 1707 soutěžících.

Jména šťastných výherců

1. Jitka Dundálková
2. Iveta Vnoučková
3. Miroslav Kotnour
4. Kateřina Nová
5. Petr Nestával

Výherci budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu.

Výhercům GRATULUJEME

Nová soutěž

Pokud jste nevyhráli, můžete zkusit štěstí v nové soutěži.

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena