Výsledky soutěže o luxusní džbánky na víno

Výsledky soutěže o luxusní džbánky na víno

V druhé listopadové soutěži mohli uživatelé Vaření.cz soutěžit o tři jedinečné skleněné džbánky a jednu exkluzivní gurmánskou pochoutku. Pojďme se nyní podívat na výsledky soutěže.

4596×
Minulý týden jste se mohli na Vaření.cz zúčastnit soutěže o tři jedinečné skleněné džbánky a jednu exkluzivní gurmánskou pochoutku. Spolupořadatelem soutěže byla internetová televize Muvi.cz, mediálním partnerem byl eMag.cz.

Soutěže se zúčastnilo celkem 2489 lidí. Vyhrát bohužel mohli jen tři, ale poděkování si zaslouží i ti ostatní a my jim přejeme, aby se na ně štěstí usmále zase někdy příště. Soutěže na Vaření.cz, internetové televizi Muvi.cz i na stránkách magazínu eMag.cz pořádáme pravidelně, takže příležitostí bude jistě ještě mnoho.

Ceny pro vítěze

  • 1. místo - skleněný džbánek a zaječí francouzská terrina
  • 2. místo - skleněný džbánek
  • 3. místo - skleněný džbánek

Správné odpovědi na znalostní otázky

O co jde u dekantace vína?

Jde samozřejmě o oddělení usazeného sedimentu a provzdušnění vína. Více o dekantaci se dozvíte v jednom z dílů pořadu Sommeliéři, nazvaném Rychlokurz dekantace vína.

Co nebo kdo je to lanýž?

Lanýž je houba, která je oceňována gurmány na celém světě. Sommeliéři vám ji představují v dílu nazvaném Lanýže na všechny způsoby, a na Vaření.cz najdete pro tuto surovinu uplatnění například v Lanýžových špagetách s chřestem nebo v přípravě Kuřete Marengo.

Jaký je plný název jediného pravého parmazánu?

Asi nejzádludnější otázka celé soutěže, což bylo vidět i na největším počtu nesprávných odpovědí (bylo jich přes 300), ale i tak většina odpověděla správně, to jest Parmigiano Reggiano. O pravém parmazánu se dozvíte spoustu zajímavých věcí opět od Sommeliérů v dílu Není král jako král. A na Vaření.cz samozřejmě naleznete spoustu receptů s parmazánem, ve kterých jeho chuť můžete sami vyzkoušet.

Vyhlášení vítězů

Z těch, kteří správně odpověděli na znalostní otázky jsme vítěze vybrali podle správného tipu na počet fanoušků Facebook stránky Muvi.cz k poledni pondělí tohoto týdne.

Výherci a výherkyně

1.místo - Marek Sušinka @centrum.cz
2.místo - Kateřina Trnková @seznam.cz
3.místo - Jakub Holotík @gmail.com
 
user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena