Vylov si s Vaření.cz kapříka a jeď zadarmo na jachtu

Vylov si s Vaření.cz kapříka a jeď zadarmo na jachtu

11.srpna začalo třetí kolo velké letní soutěže o exkluzivní dovolenou na jachtě ve slunných chorvatských vodách. Následujících 14 dní můžete soutěžit s portálem Vaření.cz, který pro vás do tohoto kola připravil 10 opravdových lahůdek.

9000×

Portál Vareni.cz si pro vás spolu se sponzory soutěže připravil opravdové lahůdky. Správné odpovědi hledejte na stránkách Vareni.cz. Tak s chutí do toho, třeba čeká jachta právě na Vás!


>> SOUTĚŽIT<<

(aktuálně s portálem Vareni.cz)

 

Kapřici od Vaření.cz aneb co můžete vyhrát:


Průběh soutěže "Výlov rybníka"

Ulov kapra a vyhraj Soutěž probíhá ve čtyřech kolech postupně na čtyřech různých projektech, a to v následujícím pořadí:

  • Turistik.cz - 14. 7. - 26. 7. 2008
  • Hafici.cz - 27. 7. - 10. 8. 2008
  • Vaření.cz - 11. 8. - 24. 8. 2008
  • Nepropásni.cz - 25. 8. - 7. 9. 2008

Jak vyhrát?

Je to jednoduché - nejprve musíte chytit jednoho z kapříků, kteří se nám rozutekli po našich projektech. Ten vás dovede ke třem soutěžním otázkám, jejichž správné zodpovězení vám zaručí cestu do výběru vítězů nejen pro ceny aktuálního kola soutěže, ale i do slosování o hlavní cenu.


Po ukončení každého kola bude probíhat vyhlášení výherců cen daného kola. Jednotlivých kol se lze zúčastnit pouze jednou. Účastníci každého z kol nadále postupují do slosování o hlavní cenu soutěže. Soutěžící se mohou zúčastnit všech čtyř kol a zvýšit tak pravděpodobnost své výhry v hlavním slosování.


Hlavní cena soutěže Výlov rybníka

Hlavní cenou je dovolená na bezmála 12 metrů dlouhé jachtě Sas určené pro osm pasažérů. Týdenní plavbou vás provede jeden ze zkušených kapitánů společnosti Aquadino.

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena