Vylov si kapříka a jeď zadarmo na jachtu

Vylov si kapříka a jeď zadarmo na jachtu

Vyhrajte exkluzivní dovolenou na jachtě v soutěži probíhající na projektech firmy Miton CZ. Slunnými chorvatskými vodami vás proveze zkušený kapitán společnosti Aquadino. Kromě nezapomenutelné plavby je ve hře samozřejmě připraveno i mnoho dalších cen včetně nádobí a kurzů vaření.

9000×

Pro uživatele a návštěvníky svých projektů připravila firma MITON CZ jedinečnou letní soutěž. Hlavní cenou je dovolená na bezmála 12 metrů dlouhé jachtě Sas určené pro osm pasažérů. Týdenní plavbou vás provede jeden ze zkušených kapitánů společnosti Aquadino. Zajímavých cen je ovšem samozřejmě mnohem více, takže zkusit štěstí se u nás rozhodně vyplatí.

Průběh soutěže "Výlov rybníka" Turistik.cz 14. 7. - 27. 7.

Hafici.cz 28. 7. - 10. 8.
Vareni.cz 11. 8. - 24. 8.
Nepropasni.cz 25. 8. - 7. 9.


Jak vyhrát?

Je to jednoduché - nejprve musíte chytit jednoho z kapříků, kteří se nám rozutekli po našich projektech. Ten vás dovede ke třem soutěžním otázkám, jejichž správné zodpovězení vám zaručí cestu do výběru vítězů nejen pro ceny aktuálního kola soutěže, ale i do slosování o hlavní cenu.

Po ukončení každého kola bude probíhat vyhlášení výherců cen daného kola. Jednotlivých kol se lze zúčastnit pouze jednou. Účastníci každého z kol nadále postupují do slosování o hlavní cenu soutěže. Soutěžící se mohou zúčastnit všech čtyř kol a zvýšit tak pravděpodobnost své výhry v hlavním slosování.

Hlavní cena soutěže Výlov rybníka

Jachta Sas 39 kotvící v Sukošanu nabízí pohodlí a dostatečný prostor pro svých osm pasažérů a kapitána lodi. Je bezmála dvanáct metrů dlouhá. Do výbavy patří například plně zařízená kuchyňka, tři kajuty, GPS navigace a automatický pilot.

Termín plavby je předběžně plánován na říjen, ale pokud se vám tento měsíc nehodí, je samozřejmě možné jej po dohodě upravit tak, aby vám vyhovoval.


Součástí lodi je také malý motorový člun, který vás doveze do přístavů či hospůdek. Více o plachetnici najdete na webu společnosti Aquadino.
user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena