Výherci soutěže o titanové nádobí Top Moravia

Výherci soutěže o titanové nádobí Top Moravia

Celý minulý týden jste mohli soutěžit o kvalitní titanové nádobí od českého výrobce Top Moravia. Dnes již známe výherce a nejlepší odpovědi.

21701×
Soutěže se zúčastnilo 1829 soutěžících a drtivá většina soutěžících odpovědělo správně na klíčovou otázku číslo 5. V otázce jsme se ptali, pro kolik nejvíce osob můžete uvařit v titanovém hrnci K268 maso s přílohou? Správnou odpověď jste mohli nalézt na stránkách společnosti Top Moravia. V hrnci se dá uvařit celé jídlo i s přílohou až pro 4 osoby.

Soutěž probíhala od 12. května 2008 do 18. května 2008. Důležité bylo odpovědět správně na již zmiňovanou otázku a následně jsme vybrali nejzajímavější odpovědi na otázku poslední. V následujícím seznamu výherců tedy naleznete jejich odpovědi a také jména. Výherci budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu za účelem dohodnutí způsobu předání ceny.

Výhry a výherci:

1. místo - čtverhranný pekáč K 268
Jana Stupková mladší - [email protected]
Odpověď: Můj partner miluje těstoviny. Takže určitě nějaké těstoviny s omáčkou. Tím by jsem ho nejvíce potěšila.I s dětmi.

2. místo - palačinková titanová pánev Pro Titanium Guss K243
Petr Kranda - [email protected]
Odpověď: Kachní řezy na francouzském víně s herbs de provance .-)

3. místo - palačinková titanová pánev Pro Titanium Guss K243
Lukáš Udržal - [email protected]
Odpověď: Vynikající pepřený biftek Chateaubriand pěkně propečený, ale ne připečený zkrátka žádný šlendrián Na pánvi Top Moravia jak ze solária úspěch zaručený Haleluja.

1. - 1829. místo - SLEVA 35% - všichni soutěžící navíc dostanou slevu 35% na nákup nádobí řady Titanium Extra Quality v e-shopu společnosti Top Moravia při nákupu přes E-SHOP do jednoho měsíce, tedy. do 25.června 2008.

Všem výhercům GRALTULUJEME.

Postup uplatnění slevy 35%:

Pro uplatnění slevy 35% stačí, když při objednávce nádobí řady Titanium Extra Quality v e-shopu společnosti Top Moravia uvedete e-mail, pod kterým jste soutěžili a na který Vám přišel e-mail s oznámením výsledků soutěže. Nezapomeňte, že sleva je platná do 25.června 2008.
user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena