Vychazí nová Sladkovodní kuchařka

Vychazí nová Sladkovodní kuchařka

Po úspěšné Olivové kuchařce a Mořské (nejen) kuchařce vychází další kuchařka o zdravém vaření z edice Jídlo jako lék. Knihu Sladkovodní kuchařka vydává nakladatelství Smartpress.

2621×

Další výpravná česká kuchařka věnovaná rybám je tentokrát zaměřena na ty sladkovodní, tedy ryby českých rybníků a řek. Česká republika má vzhledem k počtu obyvatel rekordní počet rybářů – s nadsázkou lze říci „Co Čech, to rybář“. A právě pro ně nakladatelství Smart Press připravilo svou novou kuchařku. A také pro všechny, kdo hledají rady a tipy, jak rybí maso nápaditě a chutně upravit, kdo chtějí žít a jíst zdravě.

Nová kuchařka z edice Jídlo jako přináší mnoho cenných rad pro nákup a zpracování ryb, najdete v ní důležité informace a recepty, které posílí vaše zdraví a podpoří snahu držet si štíhlou linii. A navíc se dozvíte mnoho informací o dějinách rybníkářství a rybářství i o tom, proč je konzumace ryb pro lidské zdraví tak užitečná.

Hlavní část knihy ale samozřejmě tvoří recepty – nápadité a vyzkoušené recepty na přípravu sladkovodních ryb s nádhernými profesionálními fotografiemi jídel a spoustou fotografií s tématikou rybářského prostředí, výlovů a s rybářskými motivy.

Shrnutí obsahu knihy

  • Informace, proč jsou ryby tak zdravé
  • Kapitola o dějinách rybářství a rybníkářství
  • Soupis ryb našich vod a mnoho informací o nich
  • Rady, jak vybírat, nakupovat a upravovat rybí produkty
  • Přes 250 receptů s uvedenou energetickou hodnotou a obsahem cholesterolu – Předkrmy a pomazánky, Polévky, Hlavní jídla, Saláty, Marinované a uzené ryby

Informace o autorovi

Autor knihy: Autor Milan Palička je dlouholetý rybář a milovník sladkovodních ryb a jídel z nich připravených, na internetu vede blog Mánkův rybí restaurant (www.manek.bloguje.cz).

Kde knihu zakoupit

Knihu můžete zakoupit přímo na stránkách nakladatelství Smartpress. Přímý odkaz: http://www.smartpress.cz

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena