Vyberte si své nové silikonové implantáty

Vyberte si své nové silikonové implantáty

Nákupní rádce Heureka.cz byl při svém spuštění zaměřen na produkty spotřební elektroniky, ale od té doby neustále rozšiřuje počet sekcí, ve kterých pomáhá lidem, jak vybrat ten správný produkt a kde ho nakoupit. Poslední nově spuštěnou kategorií je sekce prsních implantátů.

16827×

Ačkoliv se mnou "dolňáci" nebudou souhlasit, prsa jsou odpradávna symbolem ženské krásy. Bohužel ne každé ženě měřil Bůh stejným metrem, a proto jsou holt některé obdarovány symbolem o něco menším. Těmto ženám však řešení přinesla moderní medicína v podobě silikonových prsních implantátů. A protože i těchto produktů již existuje na trhu pěkná řádka, byla na Heurece spuštěna nová sekce silikonů, kde si mohou ženy vybrat dle tvaru, velikosti či ceny vysněnou podobu svých ňader.
Výběr silikonů dle parametrů je na českém internetu zcela unikátní službou, k čemuž přispěli především nabídky všech předních českých prodejců prsních implantátů jako Silicon Hills, Dolly's Eden a Implant Shop, kteří při přípravě sekce spolupracovali.


Sekce silikonů vypadá stejně jako každá jiná na Heurece. Uživatelé si mohou vybírat produkty podle ceny, filtrovat podle technických parametrů, psát k jednotlivým produktům recenze nebo sledovat vývoj cen produktů. Speciálně u silikonů bude zajímavé sledovat použití funkcí "mám to", "miluju to" a "chci to", díky kterým bude možné prohlížet profily uživatelek a sledovat, které již silikony mají, a které je teprve chtějí.


Silikony jako dárek

Samozřejmě vybírat silikony na Heurece nemusí jen ženy. Pokud si myslíte, že by vaší manželce, přítelkyni, matce, dceři, milence či sekretářce neuškodilo malé vylepšení, nová sekce silikony na Heurece je pro vás tím pravým místem, kde byste měli začít.


Pokud si nevíte rady s odbornými parametry prsních implantátů, nezoufejte. Produkty jsou popsány velice jednoduše a srozumitelně, a proto vám jen stačí zvolit, zda-li má vaše přítelkyně vypadat spíše jako Diana Kobzanová, Kateřina Kornová či Halina Pawlovská.


Takový dárek lze pořídit již od 21.100 Kč. Pokud se plácnete přes peněženku více, vyšplhá se cena téměř k 60.000 Kč. Zatímco u těch levnějších modelů můžete očekávat, že na vámi obdarovanou ženu sem tam zatroubí maximálně nějaký ten vidlák, u těch nejdražších modelů, jako jsou Dolly Buster 3, Anna Sillicone XXL či Himalays deLuxe, si budete muset zvykat i na troubení nejluxusnějších limuzín.


Další novinky na Heurece

Nákupní rádce Heureka.cz byl spuštěn před téměř půl rokem. V březnu překročil hranici půl miliónu produktů a od té doby stále rozšiřuje kategorie svých produktů. Po elektrospotřebičích byly spuštěny sekce bílého zboží, knih, filmy, hudby, hodinek či parfémů. V blízké době se uživatelé mohou těšit na kosmetiku, módu a oblečení a auto-moto produkty.

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena