Velká soutěž s přidáváním receptů

Velká soutěž s přidáváním receptů

Pošlete během následujících 30 dnů svůj recept a získejte šanci vyhrát celkem 50 hodnotných výher!

8699×

Přidejte v období od 18.3 do 18.4 na stránky Vaření.cz svůj recept a získejte šanci vyhrát jednu z celkem 50 výher! Partnerem soutěže je Alpro - Sójové výrobky Alpro jsou ideální ingrediencí pro všechny milovníky moderní kuchyně, kvalitních potravin a zdravého životního stylu.

30.3.2013 - POZOR ZMĚNA PRAVIDEL: soutěžní recepty přidané od 30.3 musí obsahovat alespoň jeden výrobek značky Alpro.

Pochlubte se nám svým vlastním receptem - teplým či studeným jídlem, originálním salátem nebo předkrmem a staňte se jedním z padesáti výherců báječných cen!

Soutěž byla ukončena

Seznam výher

1. místo - Poukázka na kurz vaření dle vlastního výběru v Chefparade. (včetně ubytování pro mimopražské)

2. - 30. místo - 29x balíček výrobků Alpro v hodnotě 500Kč (obsahuje 2x Alpro nápoj Original 1l, 2x Alpro nápoj Light 1l, 2x Alpro Cuisine 250 ml, 1x Alpro nápoj vanilkový 1l, 1x Alpro nápoj čokoládový 1l, 4x dezert Speculoos)

31. - 50. místo - 20x tričko Alpro

Pravidla soutěže

  • Soutěž probíhá od 18.3 do 18.4.  Do soutěže je zařazen pouze recept přidaný prostřednictvím formuláře pro přidávání receptů na Vaření.cz v období trvání soutěže. Recept musí být uložen do soutěžní kuchařky. O vítězích rozhodne porota složená ze zástupců společnosti Alpro a redakce Vaření.cz.
  • S počtem přidaných receptů, stoupá šance na výhru. Jeden soutěžící může vyhrát pouze jednu z výher. Zapojit do soutěže se může celá rodina.
  • Výhry ze soutěže není možné zaslat do zahraničí.
  • Ze soutěže jsou vyloučeny všechny osoby v pracovním či obdobném poměru k pořadateli, technickému správci, organizátorovi či jiným spolupracujícím osobám pověřeným zajištěním této soutěže, a osoby jim blízké. Ze soutěže jsou rovněž vyloučeny osoby, které jakýmkoli způsobem nesplní podmínky uvedené v pravidlech soutěže. Na osoby ze soutěže vyloučené se hledí, jako by se soutěže nezúčastnily. O vyloučení osoby ze soutěže rozhoduje s konečnou platností pořadatel soutěže.
  • Organizátorem a vyhlašovatelem soutěže je portál Vaření.cz. Ze soutěže budou vyloučeni účastníci, kteří nesplní požadované podmínky soutěže - neodpoví správně na všechny otázky, neuvedou požadované kontaktní údaje nebo jsou zaměstnanci společnosti Centrum Holdings s.r.o, která portál Vaření.cz provozuje. Účast v soutěži je dobrovolná. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a obdobné hodnoty. Vyhlašovatel má právo po předchozím upozornění měnit pravidla soutěže včetně doby její platnosti či soutěž ukončit. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu. Výhry není možné vymáhat právní cestou.  V případě, že výherce neodpoví na informaci o výhře a neposkytne kontaktní údaje do 30 dnů po vyhlášení vítězů, propadá jeho nárok na výhru.
Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena