Vaření.cz ve vašem mobilu

Vaření.cz ve vašem mobilu

Recepty do kapsy - to je podtitul nové mobilní aplikace pro naše uživatele. Konečně můžete mít svůj oblíbený recept kdykoliv a kdekoliv.

5700×

Recepty v kapse - kde je najdu?

Mobilní verzi Vaření.cz naleznete na stránce http://m.vareni.cz/. Když tuto adresu zadáte do svého mobilu, zobrazí se vám zjednodušené vyhledávání ve všech receptech na Vaření.cz. Aplikace je velmi jednoduchá a při jejím používání se nemůžete splést.

Co najdu a získám na mobilním Vaření.cz?

Mobilní Vaření.cz je zcela zdarma dostupná databáze více než 15 000 aktuálních a prověřených receptů. Jsou to ty samé recepty, které naleznou uživatelé na stránkách pro PC. Vyhledávání je zjednodušené s důrazem na rychlost. Vyhledává se v názvech receptů a výsledky vyhledání jsou řazeny podle kvality receptů. To znamená, že byste velice rychle a jednoduše měli zjistit, jak se například připraví Váš oblíbený nápoj Mojito, nebo například exotické lasagne.

Mohu pro přístup mobilní vaření použít QR čtečku?

Ano. Pokud jste technicky zdatný uživatel a máte ve svém mobilním telefonu čtečku QR kódu, můžete použít QR kód pro Vaření.cz. QR kódy jsou čárovým kódům podobné kódy, původem z Japonska. Obsahují však mnohem více informací a dokáží v sobě uchovat i adresu internetových stránek.

Děláme Vaření.cz pro Vás.

Pokud na mobilní verzi Vaření.cz naleznete nějaký nedostatek, nebo vás napadne něco, co by na mobilní verzi rozhodně nemělo chybět, prosíme zanechte nám tento nápad v diskuzi pod článkem. Děkujeme!

Informace o technologii QR kódů naleznete na stránkách: http://www.qr-kody.cz/
user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena