Vaření pro děti - poprvé s titanem?

Vaření pro děti - poprvé s titanem?

Ruku na srdce, sami pro sebe často připravujeme jídla chutná, ale zdravě vaříme jen občas. Když ale přijde čas nabídnout našemu děťátku první vařené jídlo, chceme, aby na talíři bylo něco zdravého a kvalitně připraveného. Zkusme to s titanovým nádobím.

37881×

Dětem to nejlepší

Kvůli dětem jsme ochotni udělat téměř vše a to je dobře. Často tím prospějeme i sobě. Když se blíží první seznámení našeho potomka s vařeným jídlem, nastává velké vybírání vhodných potravin. Co jiného nám v době plné chemie zbývá? Sháníme nezávadnou mrkev a brambory, nejčerstvější telecí maso nebo rýži z Tibetu. Jak ale zajistit, aby kvalitní potraviny neztratily svou hodnotu při přípravě? Jak zachovat všechny vitamíny, minerály a živiny? Nezbývá, než abychom zvolili kvalitní nádobí. Pryč jsou doby, kdy jsme si z tržiště nesli sadu nádobí v ceně méně než nízké a tvářili se vítězoslavně. Nerezové hrnce ztratily lesk a stále častěji se nám něco připálí, teflonový pekáč přišel o svůj tvar a olupuje se. Co přesně se uvolňuje do jídla, už nezjistíme. Ale tohle pro své děti nechceme… Pokud chceme to nejkvalitnější, co trh nabízí, můžeme zůstat na domácí půdě. TOP MORAVIA je český výrobce vysoce kvalitního titanového nádobí, které splňuje přísné normy zdravotní nezávadnosti i po novelizaci zákona v roce 2007.

Zdravě, chutně, dietně

S titanovým nádobím můžete vařit, dusit, smažit a péct nejen na sporáku, ale také v troubě. Pro děti nejdříve oceníte přípravu jídel s přidáním vody, teprve později využijete tuky. V případě nutnosti vyloučit tuky se s titanovými produkty nemusíte vzdávat pečení a smažení. Pro dětskou stravu je velmi důležité, aby suroviny co nejdříve dosáhly teploty 60 stupňů a zachovaly si tak co nejvíce výživnou hodnotu. Poklice nádobí TOP MORAVIA jsou uzpůsobeny tak, aby zadržely horkou páru a umožnily její oběh, tím se vytvářejí podmínky pro velmi šetrné a rychlé tepelné zpracování potravin. Ty si zachovají maximální možné množství vitamínů, minerálů a živin. A co víc, porce jídel získají šťavnatost a vyniknou v nich chutě, o kterých jste dříve jen slyšeli nebo četli v kuchařských knihách. Další velké plus představuje omezení tuků i vody při přípravě, což umožňuje antiadhézní povrch nádobí. Výsledný pokrm tedy obsahuje minimum nežádoucích kalorií a zatěžujících látek. Dětská populace, která je dnes více než kdy dříve ohrožena obezitou, může díky titanovému nádobí vyrůstat s jídelníčkem babiček, ale s množstvím tuků odpovídajícím zdravému životnímu stylu.

Čas k nezaplacení

Pouze jednou budete muset sáhnout hlouběji do kapsy, a to když budete titanové nádobí pořizovat. Když se ale rozhlédnete po dětském pokoji a jen od oka vyčíslíte sumu, kterou jste vložili do všech těch panenek, letadel, stavebnic a her, zjistíte, že vaše domácí hračkářství ukrývá několik sad kvalitního nádobí. Věřte ale, že kvůli nádobí TOP MORAVIA sáhnete do kapsy jen jednou. Dlouhodobá životnost je jedna z předností, která vás mile překvapí. Vyšší cena se vám brzy vrátí i jinde. Při přípravě jídel a údržbě nádobí ušetříte čas a budete se o to déle moci věnovat svým dětem. Úspory energie, které s sebou užívání titanového nádobí přináší, prospějí nejen vaší peněžence, ale i životnímu prostředí.

Tip pro vás

A ještě několik cenných rad, které vám pomohou zorientovat se v nabídce titanového nádobí s ohledem na vaření jídel pro děti, vaši kapsu a váš čas. Chcete-li zvolit nejvýhodnější variantu, vyberte si z nabídky pánev s vysokým okrajem, která je použitelná i jako hrnec. Využijete ji pro přípravu všech dětských jídel – polévek, omáček, příloh, ale i zeleninových a masitých pokrmů. Pánev s vysokým okrajem je nejuniverzálnějším kouskem v sadách nádobí.

Otravuje vás nakupovat v kamenných obchodech? Vám je určena řada titanového nádobí Pro Titanium Guss dostupná na internetu (www.topmoravia.com), která kromě pohodlí domova při výběru nabízí nejlepší poměr mezi cenou a užitnou hodnotou. Rádi si nové nádobí prohlédnete a osaháte? Pro vás je tu titanové nádobí Titanium Exklusive, tuto řadu nabízí prodejní síť ETA. Pokud se spokojíte jen se špičkovou kvalitou a chcete si před nákupem titanové nádobí pořádně proklepnout, pro vás jsou pravidelně pořádány prezentace řady Titanium Extra Quality, stačí se informovat, kdy a kde se prezentace v okolí vašeho bydliště bude konat (tel. 547 212 154 nebo 739 683 009, email [email protected]). Nejen že si výrobky prohlédnete a dozvíte se o nich vše potřebné, navíc si pochutnáte na pokrmech připravených jen pro vás. A konečně máte-li průkopnického ducha a chcete-li investovat do zdraví vás a vašich dětí víc, než je zvykem, i pro vás se v nabídce firmy TOP MORAVIA něco najde. Titanové nádobí nové generace představuje kolekce COSMIC TOP MORAVIA.

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena