Ušetřete 25 % na dárcích s Vaření.cz

Ušetřete 25 % na dárcích s Vaření.cz

Nalaďte se na svátky a nakupujte výhodně s Vaření.cz. Pokud stále netušíte co nakoupit, přitom chcete ušetřit čas, peníze a ještě potěšit, rozhodně čtěte dále. S námi totiž můžete nakoupit domácí spotřebiče s 25% slevou!

18937×
Vánoce jsou skoro za dveřmi a s nimi se blíží i každoroční příjemné i ty méně příjemné starosti. Po první adventní neděli začíná spousta z nás panikařit, protože je čeká velký vánoční úklid, pečení cukroví, nákup stromečku, kapra, vánoční výzdoba... Při tom ještě ani nemáme koupené dárky. Tedy hlavně ani většinou netušíme co nakoupit. Proč kvůli dárkům obíhat obchody, když je můžete nakoupit v teple, doma a vybírat i s partnerem nebo partnerkou? S Vaření.cz šetříte svou peněženku, čas i nervy, klid v rodině a ještě při tom potěšíte obdarované blízké.

SLEVA 25 % NA VŠECHNY VÝROBKY!

Vaření.cz vám však kromě vánočních receptů, rad a vychytávek přináší i inspiraci a slevy na praktické vánoční dárky - 25% vánoční slevy na domácí spotřebiče, fény, a žehličky a další. V našem partnerském obchodě nakoupíte špičkové a kvalitní výrobky značek Tefal, Moulinex, Rowenta nebo Krups za bezkonkurenčně nízké ceny.

Kde nakoupit?

Nakoupit můžete v partnerském internetovém obchodě www.vanoce.vareni.cz. Stačí se přihlásit ( nebo zaregistrovat) a začít nakupovat. K porovnání uvádíme kromě ceny po slevě i maloobchodní cenu. Jako členové Vaření.cz můžete kromě nákupu v internetovém obchodě www.vanoce.vareni.cz výhodně nakoupit i v dalších internetových obchodech. Více se dozvíte ZDE.

Co nakoupit?

V internetovém obchodu www.vanoce.vareni.cz můžete nakoupit:

Co bych měl/a vědět?

  • nakupovat můžou pouze registrovaní členové a členky Vaření.cz; Registrace a členství je plně ZDARMA a přináší výhody vztahující se k Vaření.cz - vlastní kuchařka, přidávání receptů, vlastních fotek pokrmů, novinky a další
  • při objednávce je nutné být přihlášen/a, případně se zdarma zaregistrovat.
  • veškeré zboží pochází ze značkové prodejny Tefal, Moulinex, Rowenta a Krups, která také zpracovává objednávky
  • objednané zboží přijde poštou už do 2 - 3 pracovních dní od objednávky
Doufáme, že jsme vás potěšili a pomohli vám vykouzlit úsměv na tvářích vašich i vašich blízkých. Tým Vaření.cz vám přeje krásné Vánoce.
user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena