Titan v kuchyni vítán

Titan v kuchyni vítán

Titanové nádobí je na trhu již řadu let. Poslední dobou si však čím dál více získává oblibu napříč všemi generacemi. Když se vám objeví jeden titanový hrnec v kuchyni, už nikdy nekupujete jiný.

21350×

A co pak když je ten titanový hrnec značky TOP MORAVIA, která je jediným českým výrobcem titanového nádobí. Nádobí TOP MORAVIA kraluje kuchyním jak v České republice, tak v zahraničí. Důvodů, proč tomu tak je, je nemálo.

Zdraví

Titanové nádobí TOP MORAVIA je opatřeno antiadhézním povrchem, který zaručuje, že se vařené jídlo nepřipálí. Není tedy nutné při přípravě pokrmů používat tuk, a to dokonce ani při smažení. Specifické klenutí poklic a jejich uzavření způsobuje zadržení a cirkulaci horké páry, čímž jsou vytvořeny tlakové podmínky pro velmi jemné tepelné zpracování pokrmů párou při zachování vitamínů, minerálů a živin. Takto upravované pokrmy zůstávají šťavnaté, velmi chutné a především podporují zdravou výživu. Použití nejkvalitnějších materiálů zajišťuje zdravotní nezávadnost.

Rychlost přípravy

Nezvykle rychlé a rovnoměrné přenášení tepla až po horní okraj nádoby, jedinečná konstrukce, využití špičkových materiálů a technologií zkrátí čas vašeho vaření. Rýži uvaříte za pět minut, naporcované kuře upečete na sporáku za 25 minut.

Úspora energie

Díky krátké době vaření ušetříte nejen čas, ale i energii. Nádobí TOP MORAVIA je šetrné k vašim financím a životnímu prostředí.

Dlouhá životnost

Vyšší pořizovací cena se vrátí v úspoře času, energie, jednoduchém čistění, příznivém vlivu na zdraví a v neposlední řadě dlouhou životností titanového nádobí.

www.topmoravia.com
user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena