Po Vánocích krásnější a plná sil

Po Vánocích krásnější a plná sil

Vážení vánoční kuchtíci a gurmáni. Kromě dárků a vánoční pohody opět přichází čas cukroví, salátů, kaprů, řízků, chlebíčků, ale také dekagramů a kilogramů navíc. Co pak v lednu s nimi? Máme pro Vás řešení!

6655×

Vánoce jsou za rohem a určitě se těšíte, jak je strávíte s rodinou u televizních pohádek a cukroví. Kromě klidu a pohody na vás ale bude číhat na každém rohu nějaké pokušení. Stoly se prohýbají pod vánočními lahůdkami lákajícími k ochutnání, vánočka se na vás jen směje, kolegyně umí tak báječné cukroví a i to vaše se letos obzvláště povedlo? Tomu se přeci nedá odolat. Ale nezoufejte – řešení, jak se po Vánocích vrátit do formy, není nijak složité. A když na něj budete myslet v předstihu, ještě ušetříte.

Po roce opět o tři kila „starší“?

Děsíte se po každých svátcích, jak je to možné, že máte zase o pár kilo víc? Pokud pro vás vánoční svátky znamenají každoroční boj s váhou, připravte se na to, jak se vrátit zpět na tu původní, již nyní. Nespočet příležitostí vám nabízí internetový portál Spa.cz.

Na tomto portálu najdete přes 300 lázeňských balíčků a wellness programů v přibližně osmdesáti českých a slovenských zařízeních. Po hojných svátcích pro vás budou zřejmě nejzajímavější redukční pobyty. Obsahují většinou několik druhů procedur, masáží a cvičení podle dohody s fyzioterapeutem.

Načerpání nových sil

Vánoce, to nejsou jen lákadla na stole. Všechny mňamky musí někdo připravit, nachystat na stůl a pokud možno ještě uklidit před jídlem i po něm. Pokud všechno děláte sama, není se co divit, že po Vánocích nemáte sil na rozdávání, ale spíš byste nějaké potřebovala půjčit. I v tomto případě Vám pomůže portál Spa.cz a to v sekci „relaxační pobyty“. Dámy možná zaujme možnost, jak s kamarádkami probrat všechny novinky, které se přihodily o svátcích, a využijí programu „Dámská jízda“.

Nakupte včas a ušetříte

A to nejlepší nakonec – pokud budete o některém z pobytů uvažovat už teď, s koupí neotálejte. Když si dárkový poukaz na lázeňský nebo wellness pobyt objednáte v termínu 15.-23.12., získáte slevu ve výši 5% z uvedené ceny balíčku. Dárkové šeky u společnosti Spa.cz můžete pořídit za 500, 1 000, 2 000 nebo 5 000 Kč a šeky můžete samozřejmě libovolně kombinovat. Ceny pobytů začínají už na 830 Kč, tak proč si nedopřát jeden dárek i pro sebe?

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena