Objevte recept na bambusovou novinku

Objevte recept na bambusovou novinku

Nečekané využití bambusu představuje luxusní povlečení Matějovský, které je z padesáti procent tvořeno bambusovým vláknem. To zaručuje báječnou hebkost, větší odolnost proti bakteriím než běžné materiály a snadné praní a žehlení.

1676×

Bambusová džungle v posteli

Jako v divočině si budete připadat v bambusovém povlečení Mission Green a Mission Brown, které z vašeho bytu vytvoří opravdovou džungli. Nechte se hýčkat tímto luxusním materiálem, který je příjemný na dotek. Tajemství luxusního bambusového povlečení tkví v kombinaci 50procentní bambusového vlákna a 50procentní česané egyptské Mako bavlny. Výsledkem je lesklý materiál jako hedvábí, na dotek jemnější než bavlněný satén a co je důležité, saje až čtyřikrát více než bavlna a dobře odolává bakteriím. Co ale určitě oceníte, je jeho snadná údržba. Díky ní stačí prát na 40 stupňů a povlečení lehce přežehlit.

Prodej této exkluzivní kolekce startuje již 25. října.
Více zde: http://www.matejovsky-povleceni.cz/bambusove-povleceni.html

Mission Green, cena 1190 Kč Mission Brown, cena 1190 Kč

Hřejivé flanelové povlečení

Flanel zahřeje, je příjemný na omak a místo chladných nocí si budete připadat jako na prosluněné pláži. Povlečení Matějovský navíc používá reaktivní technologii barvení se změkčujícími přísadami. Výsledkem je to, že flanel je na omak krásně hebký a jemný. K tomuto typu povlečení se doporučuje používat žerzejové prostěradlo, které nijak nebude narušovat povrch flanelu. V podzimní kolekci převládají tóny od béžové, přes oranžovou barvu spadlého listí až po tmavě hnědou.

Armani, cena od 745 Kč

Collector, cena od 745 Kč Verdict, cena od 745 Kč

Společnost Matějovský není třeba hlouběji představovat. Během dvaceti let existence na českém trhu proslula nabídkou kvalitního ložního povlečení a promyšleným zákaznickým servisem. Spolupracuje s francouzskými designérskými studii a při vývoji materiálů a technologií dbá na preciznost zpracování produktů. www.matejovsky-povleceni.cz

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena