Kořenící směsi - vysoká kvalita je standardem

Kořenící směsi - vysoká kvalita je standardem

Zlepšete si své vaření a požitek z jídla díky přírodním zeleninovým kořenícím směsím, kde se nepoužívají konzervační látky, chemická barviva, chuťové regulátory ani přídatné látky nebo příměsi.

2589×

Zlepšete si své vaření a požitek z jídla díky přírodním zeleninovým kořenícím směsím, kde se nepoužívají konzervační látky, chemická barviva, chuťové regulátory ani přídatné látky nebo příměsi.

Koření řady VEGI představuje záruku výtečné chuti jak u teplých tak i studených pokrmů. Používají se na saláty a pomazánky i tepelně upravená jídla: dušená masa a zeleninu, těstoviny, omáčky, pečené brambory, rýže, polévky a guláše. Koření je vhodné na grilování a pečení nejrůznějších druhů masa. V neposlední řadě mají kořenicí směsi různá spotřebitelská ocenění, která prokazují, že koření VEGI dodržuje standardy kvality a jsou zárukou a důkazem skutečné kvality kořenících směsí VEGI.

Koření řady VEGI na různé druhy pokrmů jsou bez glutamanu sodného a obsahují pouze přírodní ingredience. Nabízíme Vám přírodní kořenící směsi v zeleninové, bylinkové, česnekové, pikantní a grilovací variaci, speciálně také s hlívou ústřičnou, houbou jež je oblíbená právě pro své léčivé účinky.

Kořenící směsi VEGI obsahují až 60% sušené zeleniny, bylin, hub a koření. Proto jsou naše kořenící směsí zárukou té nejvyšší dostupné kvality.

Koření a kořenící směsi z řady VEGI jsou 100% přírodní, sušené, bez obsahu chemických látek. Navíc všechny naše výrobky jsou atestovány a schváleny pro bezlepkovou dietu.

Více na

 http://www.vegi.cz/cz/koreni

VEGI VEGI

Zaručí výtečnou chuť studených pokrmů - salátů a pomazánek i tepelně upravených jídel - polévek, rýže, pečených brambor, omáček, těstovin, pečeného a dušeného masa.

GRILL VEGI

Používá se na grilování, pečení a dušení pokrmů ze zeleniny, kuřat, ryb a ostatních druhů masa. Je vhodný do omáček, gulášů a tmavých polévek.

CHILLI VEGI

Pikantní zeleninová kořenící směs s přírodním barvivem paprikou a červenou řepou, která Vám umožní připravit pravé maďarské guláše, pikantní omáčky, grilované a dušené pokrmy z masa, ryb a kuřat.

GARLIC VEGI

Používá se ve studené kuchyni do pomazánek a salátů, v teplé kuchyni do polévek, omáček, těstovin a na dušení masa a zeleniny. Výtečná je na úpravu všech druhů ryb.

HERBA VEGI

Používá se ve studené kuchyni do pomazánek a salátů, v teplé kuchyni do polévek, omáček, těstovin a na dušení masa a zeleniny. Výborná je na zapečené brambory a do dušené rýže.

HOUBY VEGI

Kořenící směs s hlívou ústřičnou se používá do houbových polévek, omáček, masa, těstovin, rýže a všude tam, kde chceme docílit houbovou chuť a aroma.

V nabídce také kořenící směsi v BIO kvalitě

Na rozdíl od běžně dostupných konvenčních produktů musí BIO produkty splňovat přísné požadavky na původ BIO surovin, při jejichž výrobě je vyloučeno používání hnojiv, pesticidů, hormonů a geneticky modifikovaných organizmů. U BIO produktů je zakázáno uměle prodlužovat trvanlivost a chemicky zlepšovat chuť či vůni pomocí přídatných látek. Kvalita BIO produktů je pravidelně kontrolována orgánem KEZ (Kontrola ekologického zemědělství) zabývající se kvalitou BIO potravin.

Více na

 http://www.vegi.cz/cz/koreni

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena