Aby byly oblíbené recepty stále na očích

Aby byly oblíbené recepty stále na očích

Další z nápadu pro originální dárek ve spojení s recepty. Vytvořte si kalendář na rok 2011 ze svých oblíbených receptů.

1589×

Přicházejí Vánoce a s nimi starosti s pořízením toho správného dárku pro vaše blízké. Blíží se také konec starého a začátek nového roku. Přímo se proto nabízí darovat pod stromeček originální kalendář nebo fotoknihu.

Chcete, aby vaše žena měla radost z dárku a v kuchyni nekonečnou inspiraci? Věnujte jí fotokalendář, na němž budou recepty na vaše oblíbená jídla. Potěšte svou babičku a nechte jí vyrobit fotoknihu jejích vlastních kulinářských výtvorů.

Možností je spousta, každý nápad může být originální. Ať se rozhodnete pro fotokalendář nebo CEWE fotoknihu, vždy to bude ojedinělý dárek, kterým potěšíte své blízké.

Pokud Vás zajímá, jak fotokalendář či CEWE fotokniha z vašich fotografií může vypadat, navštivte stránky www.sfotky.cz, kde si můžete vybrat ze spousty typů a velikostí fotokalendářů a nechat se inspirovat více než patnácti sty CEWE fotoknihami našich zákazníků. Vystavené vzorky a CD s programem na přípravu knih (Off-line Client) naleznete v každé prodejně SCHLECKER.

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena